Kuruluş Osman 121.bölüm fragmanı: Takdirlik sahne! Önce helallik istedi, sonra emanet etti

ATV’nin yoğun ilgi gören dizisi Kuruluş Osman’da tempolu bir hazırlık sürecinden geçen ve kazanmak uğrunda tamamlanması gereken her şeyi tamamlayan Osman Bey için o gün nihayet gelip çatmıştır.

Kuruluş Osman 121.bölüm fragmanında ucunda her ne olursa olsun düşünü gerçekleştirmekten asla vazgeçmeyen Osman Bey, Nayman’ı alt edebilmek adına elinden geleni ardına koymayacaktır.  Güçlü, kararlı, cesaretli ve kendinden emin bir duruş sergileyen Osman Bey, tam teçhizatlı bir şekilde Nayman’ın karşısına çıkıp ona unutamayacağı bir ders vermek üzere kolları sıvar.

Kuruluş Osman’da inancını ve umudunu kaybetmeyen Bala Hatun’un ‘İnanan azlar, pek çok kez çoklara galip gelmiştir. Zalimlere isyan etmek, imanın şanındandır’ diyerek Osman Bey’i savaş öncesi yüreklendirir. Öte yandan savaşa girmeden önce Bala Hatun’dan helallik  istemeyi ihmal etmeyen Osman Bey, ‘Olur da düşersem, düşüme sahip çık’ sözlerine imza atmasıyla izleyenlerin takdirini topladı.

Yönetmenliğini Ahmet Yılmaz’ın, yapımcılığını, senaristliğini ve proje tasarımını Mehmet Bozdağ’ın üstlendiği Kuruluş Osman 121.bölümüyle 12 Nisan Çarşamba tarihinde saat 20:00’da ATV’de tutkunlarını ağırlamaya hazırlanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir