Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun başkanlığında 100. Yıl Koordinasyon Kurulu toplandı

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun başkanlığında, 100. Yıl Koordinasyon Kurulu toplandı.

100. Yıl Koordinasyon Kurulu Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun başkanlığında toplandı. İletişim Başkanlığı toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya, bakan Yardımcıları, başkanlıklar, Cumhurbaşkanlığı Ofisleri ile kamu kurum ve kuruluşlardan temsilciler katıldı.

Altun, toplantıda Koordinasyon Kurulunun Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. Yıl kutlamalarının başarılı bir şekilde icra edilmesi, planlanması, yürütülmesi ve bütünlüklü bir iletişim stratejisiyle gerçekleştirilmesi açısından büyük bir önem taşıdığını vurguladı.

Birlik ve beraberlik içerisinde Cumhuriyetin 100. yılını şanına yakışır bir şekilde kutlayacaklarını dile getiren Altun, “100. yılımıza yaraşır projelerimizle, etkinliklerimizle Cumhuriyetimizin değerini daha da yükseltmeyi, Türkiye Yüzyılı vizyonuyla geleceğe daha güçlü bir Türkiye mirası bırakmayı hedefliyoruz. Gerek yurt içinde gerekse yurt dışında gerçekleştireceğimiz 100. yıl etkinlikleri, projeleri için tam bir koordinasyon ve uyum içerisinde çalışıyoruz” dedi.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığınca hazırlanan projeler ve etkinliklerin sunumunun yapıldığı toplantıda, katılımcı Bakanlıkların ve temsilcilerin de görüşleri alınarak yeni projeler üzerinde değerlendirmelerde bulunuldu. – ANKARA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir