Mavi Kanlılar İçin Magazin Skandalı: Prens Harry Babası Kral Charles’ın Doğum Günü Davetini Geri Çevirdi

Kraliyet Ailesi’nde gerginlikler yaşanmaya devam ediyor. Prens Harry babası Kral Charles’ın doğum günün için yapılacak daveti geri çevirdi.

Prens Harry’ın Meghan Markle ile evlenerek Kraliyet Ailesinde bir skandala imza atmıştı. Bunun üstüne Prens Harry ve Meghan Markle kraliyet görevlerini bırakarak, California’ya taşınmıştı.

Çiftin Oprah Winrey’e yaptığı açıklamaların üstüne çift Netflix üzerinden yaptıkları belgesel ile Kraliyet Ailesi ile araları daha da bozdular.

Oprah Winfrey ile yaptıkları röportajda Kraliyet Ailesi’nin çiftin çocuğunun ten renginin hangi renk olacağını sorduklarını söylemişti.

Kral Charles’ın 70. yaş doğum günü için balayını erteleyen Prens Harry babasının bu yıl yapılacak olan 75. doğum günü kutlaması davetini geri çevirdi.

Prens Harry, Kraliçe Elizabeth’in 8 Eylül’de olan ölüm yıldönümüne de katılmamıştı.

Prens Harry’nin bu teklifleri geri çevirmesinin nedeni, içeriden bir kaynağa göre prensin yakın zamanda çıkardığı “Spare” isimli kitabında Kral Charles’ın eşi Camilla ile ilgili kötü yorumlar yapması.

İçeride bulunan kaynak Prens Harry ve Kral Charles için “Aralarındaki iletişim oldukça zayıf. Pek fazla konuşmuyorlar, hatta hiç konuşmuyorlar.” açıklaması yaptı.

Prens Harry çıkan kitabında Camilla’nın kötü biri olduğunu düşündüğünü söyledi ve kitabında “Beni feda ettiğini düşündüğüm bir üvey ebeveyni kazanmak konusunda karmaşık hislerim var.” yazdı.

Prens Harry ve Megan Markle çiftinin hayatını anlatan “Finding Freedom” kitabının yazarı Omid Scobie çift ile ilgili çıkaracağı yeni kitabında Prens için “Yeni bir başlangıç yapmak zorunda kalan bir prens.” yazdı.

“İngiliz monarşisinin mevcut durumuna dair derinlemesine bir araştırma… Sevilmeyen bir kral, güce aç bir taht varisi, imajını korumak için tehlikeli yollara gitmeye istekli bir kraliçe ve yeni bir başlangıç ​​yapmak zorunda kalan bir prens.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir