Ünlü model Cara Delevingne’nin son dövmesi kafaları karıştırdı

Vücudunun çeşitli yerlerinde 20’den fazla dövmesi bulunan 31 yaşındaki İngiliz model Cara Delevingne, yeni yaptırdığı “Dormiveglia” dövmesini göstermek için üstsüz poz verdi.

İtalyanca “yarı bilinçli durum” anlamına gelen dövmede, sanatçı Matteo Nangeroni “uyanma” (waking) kelimesini “yürüme” (walking) kelimesiyle değiştirerek ifadenin anlamını değiştirdi.

“Dormiveglia: Uyku ile yürüme arasında uzanan yer” yazan dövmeyi Instagram’dan paylaşan Nangeroni’ye, takipçileri farklı ifadesi nedeniyle dikkat çekti.

Bir takipçi, “Hayır… yanlış yazdın, ‘yürümek’ değil ‘uyanmak’ olması gerekiyordu” diye yazarken bir diğeri ise, “Yürümek mi uyanmak mı? Ama çok güzel bir dövme.” şeklinde konuştu.

“BİZİM SEÇİMİMİZ”

Nangeroni ise tepkilere, “Belki de bunu biz seçtik?” şeklinde yanıt verdi. Dövme sanatçısı sonra da, “Neden ‘Çıplak’? Neden uyanmak yerine yürüyoruz? Belki de herkesin kendi vizyonu olduğu için.” şeklinde ekleme yaptı.

Ayrıca Delevingne de fotoğraf için sütyensiz poz verdiğini, sutyensiz daha iyi göründüğünü ve bunun kendi kararı olduğunu da savunmak zorunda kaldı.

Güzel model, “Özellikle fotoğrafçılık söz konusu olduğunda mükemmeliyetçiyim ve güzel bir şey yapmaya yardımcı olmaya çalışıyordum. Herkes sakin olsun lütfen. Teşekkür ederim.” şeklinde bir yorum yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir