Heyecanlandıran İddia: God of War Ragnarök İçin İlk DLC Yolda Olabilir

Kratos ve Atreus’un yolculuğu henüz bitmemiş olabilir! PlayStation kanadının en popüler markalarından olan God of War’ın beğeni ile karşılanan son oyunu God of War Ragnarök için ilk DLC paketi yolda olabilir.

Kaynak: https://comicbook.com/gaming/news/god…

Öfkeli ve melankolik tanrı Kratos ile son buluştuğumuzda takvimler 2022 yılının başlarını gösteriyordu.

2018 yılında çıkan oyunuyla birlikte seriye bambaşka bir yön veren God of War’ın ardından Kratos ve bir önceki oyunda ilk kez tanıştığımız oğlu Atreus’un macerasını devam ettiren oyun yine çok sevilmiş ve pek çok ödüle layık görülmüştü.

Haliyle oyuncuların gözü de seri ile alakalı yeni duyurularda.

Henüz yeni bir God of War oyunu ile karşılaşmak için çok erken ancak oyuncular yeni bir DLC için umutlarını diri tutuyorlar. God of War Ragnarök için ilk DLC paketi için ortaya çıkan söylentiler de bu beklentileri yeşertmiş vaziyette.

Oyun dünyasını hareketlendiren God of War Ragnarök DLC’si söylentisinin kaynağı ise bir Twitter (X) hesabı.

The Snitch adlı Twitter hesabı yaptığı paylaşımda oyun için ilk DLC paketinin yolda olduğunu belirtti. Bunun oyun dünyasında böylesi bir heyecan yaratmasının sebebi ise bu hesabın daha öncesinde de isabetli sızıntılara imza atmış olması. Ayrıca PlayStation cephesinin en çok kazandıran oyunlarından birine yan içerik eklemeyi düşünmesi de hiç uzak br ihtimal değil.

Ancak…

God of War Ragnarök’ün çıkışının ardından geliştirici ekipten Eric Williams ile yapılan bir röportajda yetkili isim oyun için bir DLC’nin muhtemelen gelmeyeceğini belirtmişti. God of War Ragnarök’un çok büyük çaplı bir şey olduğunu ve ellerindeki neredeyse her şeyi buna harcadıklarını belirten yönetmen bu sözleri ile oyuncuları üzmüştü ancak Santa Monica’nın nasıl bir oyun planı olduğunu hep birlikte göreceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir