Vivo T2 Pro 5G, lansmandan önce Geekbench testinde görüldü

Vivo’nun yeni akıllı telefon modeli T2 Pro 5G, önümüzdeki hafta Hindistan’da tanıtılacak. Bu yılın başında Hindistan’da duyurulan Vivo T2 5G ve T2x 5G modellerinin ardından piyasaya sürülecek olan T2 Pro 5G’nin, geçen yıl piyasaya sürülen T1 Pro 5G’nin devamı niteliğinde olduğu belirtiliyor.

Geekbench veritabanında V2321 model numarasıyla yer alan Vivo T2 Pro 5G’nin, k6886v1_64 kod adlı anakarta sahip olduğu görülüyor. Bu model, altı adet 2GHz hızında çalışan çekirdeğe ve iki adet 2.80GHz hızında çalışan çekirdeğe sahip. Bu özellikler, MediaTek Dimensity 7200 yonga setini işaret ediyor. Geekbench listelemesi, cihazın 8GB RAM ile geleceğini ve kutudan Android 13 işletim sistemiyle çıkacağını gösteriyor.

Vivo T2 Pro 5G, lansmandan önce Geekbench testinde görüldü

Vivo T1 Pro 5G‘nin Geekbench’teki tek çekirdek ve çoklu çekirdek test sonuçları sırasıyla 1,161 ve 2,625 puan olarak belirtiliyor. Ancak bu veritabanı, diğer detayları içermiyor.

Vivo T2 Pro 5G modeli, ortasında delikli bir tasarımın bulunduğu kavisli bir ekranla gelecek. Kamera modülü, halka şeklinde bir flaş ve OIS özelliğini doğrulayan kare bir tasarıma sahip. Telefonun altın rengi seçeneği de bulunuyor ve bu renkte degrade bir arka panel tasarımıyla sunuluyor. Önceki raporlara göre Vivo T2 Pro 5G’nin AnTuTu benchmark testinde 600.000 puan aldığı belirtiliyor. Telefonun fiyatının, Vivo T2x ve T2 5G modellerinden daha yüksek olması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir